کاشت و اکستنشن مژه در شرق تهران با بهترین قیمت - سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه نبات

کاشت و اکستنشن مژه در شرق تهران با بهترین قیمت

بازگشت به وب نوشته‌ها
اکستنشن مژه

کاشت و اکستنشن مژه در شرق تهران با بهترین قیمت

کاشت و اکستنشن مژه به شما کمک می‌کند تا مژه‌های پرپشت‌تر و مشکی‌تری داشته باشید و از این طریق چشمان شما جلوه‌ی زیباتری پیدا می‌کند؛ اما همه افراد مژه‌های بلند و پرپشتی ندارند. شاید بتوان با استفاده از ریمل‌های حجم‌دهنده و براش مژه‌ها، کمی حجم مژه‌ها را افزایش داد و رنگ آن‌ها را تیره‌تر کرد تا بیشتر به چشم بیایند؛ اما همچنان هیچ کدام از این روش‌ها جای مژه پر پشت و سیاه را در صورت شما پر نمی‌کنند.

امروزه روش های مختلف موقت و نیمه دائم برای پر پشت کردن مژه وجود دارد که با کمک آن‌ها می‌توانید مژه‌های خود رو بسیار پرتر کنید. مژه مصنوعی یکی از این روش‌هاست که از گذشته برای پر پشت نشان دادن مژه‌ها استفاده می‌شد.

مژه مصنوعی به کمک چسب مخصوص پشت پلک و دقیقا روی مژه‌های شخص می‌چسبد و بع نیز به راحتی می‌توانید آن را از مژه‌های خود جدا کنید. این یک روش موقت برای پر پشت نشان دادن مژه‌هاست و اگرچه وصل کردن مژه مصنوعی خیلی راحت و سریع است؛ اما این یک روش موقت است و معمولا پس از چند ساعت چسب مژه خاصیت خود را از دست می‌دهد و کنده می‌شود. همچنین چسباندن مژه مصنوعی کمی حالت مصنوعی و غیرطبیعی به چشم‌ها و مژه‌ها می‌دهد که زیادی مورد قبول بانوان نیست؛ پس باید به سراغ روش‌های دیگر پرپشت نشان دادن مژه‌ها باشیم.

اگر به دنبال یک روش نیمه دائم و تضمینی برای پر پشت کردن مژه هستید که دیگر نیازی به آرایش هر روزه مژه‌ها و استفاده از ریمل‌های مختلف نداشته باشید، پیشنهاد ما به شما کاشت مژه و اکستنشن مژه است. در این دو روش ما از تارهای مصنوعی مژه در لابه‌لای مژه خود شما استفاده می‌کنیم. این روش نسبت به استفاده از مژه مصنوعی بسیار بهتر و طبیعی‌تر بوده و همچنین دوام آن بسیار بیشتر است و تا ماه‌ها روی مژه‌های شما باقی می‌ماند و شما می‌توانید به راحتی و بدون نگرانی صورت خود را بشویید و استحمام کنید. همچنین روی کاشت مژه و اکستنشن مژه می‌توانید در صورت تمایل از انواع ریمل‌های حجم‌دهنده و حالت دهنده مژه استفاده کنید.

کاشت مژه از آن دسته تکنیک‌هایی است که نظر خانم‌های بسیار زیادی را به خود جلب کرده است و طرفداران بسیار زیادی دارد. با کمک کاشت مژه و اکستنشن مژه می‌توانید خیلی سریع و راحت، مژه‌های زیبا و پرپشتی داشته باشید.

سالن زیبایی رویال شاین، بهترین آرایشگاه زنانه شرق تهران، کاشت و اکستنشن مژه را به صورت تخصصی به شما عزیزان ارائه می‌دهد. شما می‌توانید انواع کاشت مژه، اکستنشن مژه و ترمیم را در سالن زیبایی رویال شاین و زیر نظر بهترین و حرفه‌ای‌ترین مژه کار تجربه کنید. ما در سالن زیبایی رویال شاین از بهترین متریال و مواد برای کاشت مژه استفاده می‌کنیم که هم سلامت شما عزیزان تضمین کنیم و هم ماندگاری کارمان را بالا ببریم.

اکستنشن مژه چیست؟

اکستنشن مژه یکی از روش‌های جدید برای پرپشت کردن مژه‌هاست که جایگزین مژه مصنوعی شده است. در اکستنشن مژه، تارهای مو، مصنوعی یا طبیعی، به صورت دقیق در لابه‌لای مژه‌ها چسبانده می‌شود و حالت طبیعی‌تری به خود می‌گیرد. چسبی که برای اکستنشن مژه به کار گرفته می‌شود، هیچگونه حساسیتی برای چشم ایجاد نمی‌کند و دوام نسبتا بالایی دارد. اکستنشن مژه تقریبا تا ۶ ماه روی مژه‌ها می‌ماند و پس از این مدت لازم است که برای ترمیم و کاشت مژه دوباره به پیش مژه کار و اکستنشن کار ماهر بروید.

با توجه به اینکه کار اکستنشن مژه بسیار حساس است و در نزدیکی چشم انجام می‌شود، اگر پیش فرد حرفه‌ای و متخصص نروید، ممکن است باعث آسیب رسیدن به چشمان شما، عفونت چشم و حتی از دست دادن بینایی شما شود؛ پس حتما در این مورد دقت کافی را داشته باشید و کار کاشت مژه خود را به حرفه‌ای‌ها بسپارید.

سالن زیبایی رویال شاین، بهترین سالن زیبایی شرق تهران، مفتخر است که با حرفه‌ای‌ترین و متخصص‌ترین مژه‌کاران و اکستنشن‌کاران همکاری می‌کند و کاشت مژه و اکستنشن مژه در سالن زیبایی رویال شاین در محیطی کاملا حرفه‌ای و بهداشتی صورت می‌گیرد.

تفاوت اکستنشن مژه با مژه مصنوعی در چیست؟

وقتی مژه مصنوعی را روی پلک می‌چسبانید، همه تارهای مژه به صورت به هم چسبده روی مژه‌های شما قرار می‌گیرد و اینطور به نظر میرسد که شما دو ردیف مژه دارید و حالتی بسیار مصنوعی به چهره شما می‌دهد؛ اما در اکستنشن مژه، تارهای مژه به صورت دونه دونه و ظریف، لابه‌لای تارهای طبیعی مژه شما چسبانده می‌شود و حالتی کاملا طبیعی دارد.

امروزه کمتر کسی به سراغ مژه مصنوعی می‌رود و انتخاب بیشتر خانم‌ها اکستنشن مژه است. اکستنشن مژه دوام بسیار بالاتری دارد و اگر از آن خوب مراقبت کنید تا ۶ ماه نیز روی مژه‌های شما باقی می‌ماند؛ اما مژه مصنوعی خیلی راحت جدا می‌شود؛ پس اگر به دنبال یک مژه با دوام هستید و می‌خواهید حالت طبیعی چشمان شما حفظ شود، به سراغ اکستنشن مژه و کاشت مژه بروید.

جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یکی از روش‌های درمانی برای پوست است که با ایجاد سوراخ‌های ریزی در سطح پوست انجام می‌شود. در این روش سوزن‌های بسیار نازکی وارد سطح پوست می‌شوند و شیارهای نازکی روی لایه‌های ابتدایی پوست ایجاد می‌کند.

مراحل انجام اکستنشن مژه

برای انجام اکستنشن مژه لازم است که روی تخت اکستنشن دراز بکشید و چشمانتان را ببندید. برای جلوگیری از ریزش مواد و چسب روی صورت، اکستنشن کار یک پد مخصوص زیر چشمانتان قرار می‌دهد.

سپس به اندازه یک میلی‌متر از مژه را به چسب آغشته می‌کند. اگر می‌خواهید در گوشه چشمانتان نیز مژه بکارید و تراکم مژه در آن قسمت‌ها را نیز بالا ببرید، لازم است که کمی چسب مژه نیز به گوشه چشمانتان بزنید. این مرحله بسیار حساس است و باید مراقب باشید که چسب وارد چشمان شما نشود.

سپس با کمک یک پنس، تارهای مژه را در قسمت‌های مختلف پلک و لابه‌لای مژه‌های طبیعی قرار می‌دهند. اینجاست که تفاوت یک مژه کار حرفه‌ای و آماتور مشخص می‌شود. اکستنشن کار مژه می‌داند که تارها را چگونه و با چه ترتیب و فاصله‌ای قرار دهد تا حالت طبیعی مژه‌های شما حفظ شود و مژه‌ها حالت مصنوعی به خود نگیرند.

سپس با کمک یک برس مژه، مژه‌ها را برس زده و مرتب کرده. در این مرحله اگر قسمتی از مژه تراکم مورد نظر را نداشت، دوباره کاشت مژه را تکرار می‌کنیم. برای شستشو چشم و پاک کردن مواد از روی پلک از پاک کننده‌های آرایشی و پنبه استفاده می‌شود. مژه کار این پاک کننده را به آرامی روی چشم کشده تا پلک تمیز شود.

در این مرحله کاشت مژه شما تمام شده است. این مژه بسته به نوع کاشت و موادی که استفاده کرده‌اید بین ۱ الی ۶ ماه دوام دارد؛ البته در این فاصله نیز لازم است که هر از گاهی برای ترمیم اکستنشن مژه و مرتب کردن آن‌ها به مژه‌کار خود مراجعه کنید.

انواع اکستنشن مژه

اکستنشن مژه انواع مختلفی دارند. برخی از مژه‌هایی که برای کاشت مژه و اکستنشن مژه به کار گرفته می‌شود، از الیاف مصنوعی ساخته شده‌اند؛ اما برخی از اکستنشن‌ مژه نیز وجود دارند که با کمک موی طبیعی انسان درست شده‌اند و ظاهری طبیع‌تر دارند و معمولا گران‌تر نیز هستند. اکستنشن ابریشمی، اکستنشن نامرئی، اکستنشن رنگی و … از جمله اکستنشن مژه پرطرفدار و مطرح هستند که این روزها استفاده می‌شوند. برای آن که انتخاب بهتری داشته باشید، ابتدا لازم است که طرح و مدل مورد نظر خود را به مژه کار خود نشان دهید و سپس با توجه به تراکم مژه‌های خود شما و طرحی که دوست دارید، نوع اکستنشن مژه را با کمک اکستنشن کار انتخاب کنید.

بازگشت به وب نوشته‌ها