انواع هایلایت مو جدید - سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه نبات

انواع هایلایت مو جدید

بازگشت به وب نوشته‌ها

انواع هایلایت مو جدید

هایلایت مو یکی از پرطرفدارترین سبک‌های رنگ مو به حساب می‌آید که این روزها بسیاری از خانم‌ها برای تغییر رنگ مو و ایجاد تغییر در چهره خود به سراغ آن می‌رود. هایلایت رنگ مو همواره به عنوان یکی از بهترین و مطرح‌ترین سبک‌های رنگ مو شناخته شده است و از گذشته‌ تا امروز، طرفداران خاص خود را دارد و هرسال مدل‌های و سبک‌های هایلایت مو جدید ترند می‌شوند و بسیاری از خانم‌ها به سراغ آن می‌روند.

در روش هایلایت مو، ابتدا لازم است که رنگدانه‌ی موها توسط دکلره گرفته شود یا به اصطلاح، رنگ مو به پایه برسد و سپس انواع رنگ‌های مختلف روی آن قرار می‌گیرد. علاوه بر این، در سال‌های اخیر سبک‌های مختلفی از هایلایت مو مثل آمبره، بالیاژ، مش، هایلایت با فویل و … بسیار ترند شده است و جلوه‌ای زیباتر و جذاب‌تر به موهای شما می‌بخشد و حالت طبیعی‌ای دارد.

انجام هایلایت مو همیشه به عنوان یکی از تخصصی‌ترین و سخت‌ترین کارهای یک آرایشگر به حساب می‌آید تا آن جایی که برخی از آرایشگران به صورت تخصصی روی هایلایت مو کار می‌کنند و در این زمینه به دانش و تبحر بسیار بالایی رسیده‌اند؛ همچنین بسیاری از سالن‌های زیبایی، به سالن تخصصی رنگ مو تبدیل شده‌اند و انواع خدمات رنگ مو و هایلایت مو را به صورت کاملا تخصصی به مشتریان خود ارائه می‌دهند. 

اگر هایلایت موها به درستی انجام نشود، باعث سوختن موها و همچنین از بین رفتن شادابی مو می‌شود؛ پس حتما هایلایت موهای خود را زیر نظر بهترین آرایشگران و متخصصان رنگ و مش انجام دهید تا از نتیجه نهایی راضی باشید و سلامت موهای شما نیز حفظ شود تا در ادامه لازم نباشد زمان و هزینه اضافه برای ترمیم موها و برگرداندن شادابی دوباره به موهای خود صرف کنید. علاوه بر این، معمولا متخصصان رنگ مو با انواع هایلایت مو جدید و تکنیک‌های مختلف هایلایت مو آشنا هستند و می‌توانند بهترین رنگ و هایلایت مو را روی موهای شما اجرا کنند تا هم به چهره و فرم صورت شما بیاید و هم بسیار طبیعی و مدرن دیده شود.

ای روزها سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌های زنانه، انواع هایلایت مو جدید را به مشتریان خود ارائه می‌دهند و هایلایت مو را با کمک تکنیک‌های مختلف انجام می‌دهند. حتما شما هم با مدل‌هایی مثل هایلایت مو با فویل، لولایت، آمبره مو، بالیاژ، سامبره، مش با کلاه، هایلایت فانتزی و … مواجه شده‌اید و درباره آن‌ها شنیده‌اید. این مدل‌ها تنها بخشی از انواع هایلایت مو جدید هستند که این روزها در بین خانم‌ها بسیار پرطرفدار و مد شده است. در این نوشته وبلاگ آرایشگاه زنانه رویال شاین، بهترین آرایشگاه زنانه شرق تهران، قصد داریم درباره انواع هایلایت مو جدید صحبت کنیم و روش‌های انجام هایلایت مو و تکنیک‌های مختلف آن را بررسی کنیم. اگر شما هم قصد انجام هایلایت مو دارید و به دنبال جدیدترین مدل های هایلایت مو هستید، پیشنهاد می‌کنیم که در ادامه این نوشته با ما همراه باشید تا هم با تکنیک‌های هایلایت مو جدید مثل آمبره، بالیاژ و … آشنا شوید و هم بتوانید بهترین مدل برای هایلایت موهای خود را پیدا کنید.

اگر به دنبال یک سالن تخصصی برای هایلایت مو هستید و می‌خواهید هایلایت مو جدید را روی موهای خود اجرا کنید، ما به شما سالن زیبایی رویال شاین، بهترین سالن زیبایی شرق تهران، را پیشهاد می‌کنیم. در سالن زیبایی رویال شاین، انواع هایلایت مو جدید زیر نظر بهترین متخصصان رنگ و هایلایت مو انجام می‌شود تا هیچگونه آسیبی به موهای شما وارد نشود. همچنین در سالن زیبایی رویال شاین، همواره سعی داشته‌ایم تا از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد برای رنگ و هایلایت مو استفاده  کنیم تا کیفیت و ماندگاری هایلایت موی شما بسیار بالا باشد. برای رزرو وقت هایلایت مو در سالن زیبایی رویال شاین، می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

انواع هایلایت مو جدید

اگر بخواهیم هایلایت مو را در یک جمله تعریف کنیم، باید بگوییم که به هر تکنیکی که باعث شود قسمتی از موها روشن‌تر از سایر بخش‌های مو درآید، هایلایت مو گفته می‌شود. برای هایلایت کردن موها، ابتدا باید بخشی از مو را به رنگ پایه برسانیم و بسیار روشن کنیم. برای انجام این کار، معمولا از دکلره استفاده می‌شود تا رنگدانه‌های مو را از بین ببرد. سپس با قرار دادن رنگ مناسب در این قسمت‌ها، رنگ مو را به رنگ مورد نظر تغییر می‌دهیم.

در گذشته بیشتر برای هایلایت مو از کلاه هایلایت یا کلاه مش استفاده می‌شد که به آن مش مو نیز گفته می‌شود یا اینکه تمام موها به یک رنگ روشن در می‌آمد. اگرچه این روش‌ها بسیار راحت‌تر بود، اما حالت طبیعی نداشت و این روزها کمی قدیمی شده است. امروزه انواع هایلات مو جدید ترند شده‌اند که بسیار زیباتر و طبیعی‌تر اجرا می‌شوند.

در این روش‌ها معمولا سعی شده است که قسمت‌های مختلف مو به صورت طبیعی و تیکه‌تیکه رنگ شوند تا جلوه زیباتری داشته باشند و تناژی از رنگ موی تیره و روشن کنار یکدیگر قرار گیرند. از جمله انواع هایلایت مو جدید می‌توان به آمبره، بالیاژ، سامبره، مش‌های طبیعی و … اشاره کرد.

انواع هایلایت مو

این روزها روش‌های جدید و متنوعی برای هایلایت مو وجود دارد و یکدست رنگ کردن موها اصلا جالب و مناسب نیست. سعی کنید هنگام انجام انواع هایلایت مو جدید، رنگ هایلایت و رنگ زمینه را نزدیک به هم قرار دهید؛ البته در برخی از مدل‌ها نیز بهتر است که تضاد زیادی بین رنگ زمینه موها و رنگ هایلایت وجود داشته باشد. برای انتخاب رنگ بهتر لازم است که با آرایشگر خود مشورت کنید تا بهترین رنگ مو را مطابق با چهره شما انتخاب کند.

زمانی که یک آرایشگر ماهر و متخصص کنار شما باشد، انتخاب رنگ مو آسان‌تر می‌شود. یکی از راهکارهایی که آرایشگر برای انتخاب رنگ مو از آن استفاده می‌کند، تشخیص رنگ و تناژ پوست شماست. هماهنگ کردن رنگ مو با رنگ و تناژ پوست یکی از منطقی‌ترین و اصولی‌ترین روش‌ها برای انتخاب رنگ مو است. یک آرایشگر باتجربه به خوبی رنگ و تناژ پوست شما را تشخیص داده و با توجه به آن‌ها، بهترین رنگ مو را به شما پیشنهاد می‌دهد.

آمبره مو

آمبره مو یکی از تکنیک‌های هایلایت است که قطعا این روزها درباره آن زیاد شنیده‌اید. در این تکنیک، قسمت ساقه و پایین موها روشن می‌شود و قسمت‌های ریشه و بالای مو تیره باقی می‌ماند. آمبره مو برای خانم‌های جوان بسیار مناسب است و توسط فویل انجام می‌شود.

آمبره مو یکی از تکنیک‌های جدید رنگ کردن مو است که در آن قسمت پایینی موها روشن‌تر از قسمت بالایی موها است و حس و حال متفاوتی به موها و چهره شما می‌بخشد. آمبره مو را می‌توانید با انواع رنگ‌های مورد نظر خود ایجاد کنید و به حالت و رنگ موهای خود، تنوع ببخشید.

سامبره مو

سامبره مو نیز یکی دیگر از تکنیک‌های رنگ مو است که بسیاری از افراد آن را به تکنیک آمبره اشتباه می‌گیرند. در تکنیک سامبره مو نیز همچون آمبره، قسمت بالای مو تیره و هرچه به ساقه و نوک موها نزدیک‌تر می‌شویم، مو روشن‌تر می‌شود؛ با این تفاوت که، این تغییر رنگ به صورت تدریجی اتفاق می‌افتد و مرز بین موهای تیره و روشن خیلی مشخص نیست؛‌ از این رو بسیار طبیعی‌تر از آمبره مو است. سامبره نیز توسط فویل انجام می‌شود و برای آن که سامبره موهای شما خیلی زیبا و خوب انجام شود، لازم است که آرایشگر شما مهارت بسیار بالایی در این کار داشته باشد تا بتواند این تغییر رنگ تدریجی روی موها را به‌خوبی اجرا کند.

بالیاژ مو

بالیاژ مو یکی دیگر از تکنیک‌های رنگ مو است که ابتدا در فرانسه بسیار محبوب شد و سپس به یک ترند جهانی تبدیل شد و بسیاری از سلبریتی‌ها از این روش برای رنگ موهای خود استفاده می‌کنند. یکی از ویژگی‌های بارز این تکنیک‌، نسبت به سایر تکنیک‌های هایلایت مو مثل آمبره و سامبره در این است که بسیار طبیعی بوده و جلوه زیبایی به موهای شما می‌بخشد. در تکنیک بالیاژ مو، از رفت و برگشت حرکت قلمو روی موها استفاده می‌کنیم و رنگ موها به صورت نامنظم، روی مو قرار می‌گیرد و رگه‌هایی از تیرگی لابه‌لای موها باقی می‌ماند. همین موضوع باعث می‌شود که موهای شما جلوه‌ای زیباتر و طبیعی‌تر داشته باشد. یکی از مزایای این روش این است که بعد از رشد موها، خیلی زود نیاز به ریشه‌گیری و رنگ کردن ریشه موها نخواهید داشت و همچنان موهای شما حالت زیبایی خود را حفظ خواهد کرد.

در بالیاژ سایه روشن‌هایی داخل مو ایجاد می‌شود که هیچ مرز خاصی ندارند. به همین دلیل موهای شما در عین زیبا شدن طبیعی‌ترین حالت ممکن را دارند و با رشد مو، رنگ موهایتان به هم ریخته و نامرتب دیده نمی‌شود.

مش مو

مش مو یکی از قدیمی‌ترین تکنیک‌های رنگ مو است که البته این روزها دوباره دارد محبوبیت خود را بین خانم‌ها پیدا می‌کند. در این روش، از کلاه رنگ مو یا همان کلاه مش استفاده می‌شود و قسمت‌هایی از مو از لابه‌لای سوراخ‌های کلاه بیرون می‌آید و هایلایت می‌شود و زمینه مو تیره می‌ماند. معمولا در مش مو، اختلاف بین رنگ هایلایت موها و رنگ زمینه بسیار زیاد است؛ اما امروزه با توجه به جذابیت مدل‌های هرچه طبیعی‌تر، سعی می‌شود که مش مو را روی زمینه‌های روشن‌تر اجرا کرد تا جلوه زیباتر و بهتری داشته باشد.

مش مو و هایلایت مو دو تکنیک بسیار کاربردی و پرطرفدار برای رنگ کردن موها به شمار می‌روند که این روزها، محبوبیت بسیار زیادی در بین خانم‌ها دارند. اگر به دنبال یک تغییر اساسی در چهره خود هستید، می‌توانید مش مو یا هایلایت مو را انتخاب کنید.

بازگشت به وب نوشته‌ها