جدیدترین و شیک ترین رنگ مو در سال 1401

بازگشت به وب نوشته‌ها

جدیدترین و شیک ترین رنگ مو در سال 1401

اگر از رنگ موهای خود خسته شده‌اید و به دنبال ایجاد تنوع در رنگ موهای خود هستید، جدیدترین رنگ مو ۱۴۰۱ را انتخاب کنید. امسال نیز، مانند سال‌های گذشته، رنگ موی هایلایت، سامبره و بالیاژ بسیار ترند شده‌اند و از بازیگران سلبریتی‌ها گرفته تا خانم‌ها در مهمانی‌ها و جشن‌ها، از این سبک رنگ‌ها استفاده می‌کنند.

رنگ‌های روشن مثل بلوند، استخوانی، یخی و … امسال به عنوان ترند و جدیدترین رنگ مو انتخاب شده‌اند. اگر به رنگ موی روشن علاقه دارید، پیشنهاد ما به شما هایلایت با این رنگ‌های روشن است. همچنین یکی از ترندهای امسال، هایلایت مو یا مش مو با رنگ‌های روشن روی زمینه تیره و مشکلی است که توجه بسیاری از خانم‌ها را به خود جلب کرده است.

رنگ‌های قهوه‌ای، قرمز تیره و ماهگونی نیز یکی دیگر از ترندهای امسال است. شما می‌توانید این رنگ‌ها را به صورت کلی روی موهای خود ایجاد کنید یا از تکنیک بالیاژ و سامبره استفاده کنید. معمولا این رنگ‌ها روی زمینه تیره موها اجرا می‌شوند و جلوه‌ای بسیار زیبا به چهره شما می‌بخشند. اگر به دنبال یک تغییر در رنگ موهای خود هستید اما نمی‌خواهید این تغییری زیادی مشخص و بولد باشد، رنگ‌ موهای قهوه برای شما گزینه بسیار مناسبی خواهد بود؛ همچنین در این بین، هایلایت رنگ موی مسی روی زمینه قهوه‌ای را نیز فراموش نکنید. این ترکیب رنگ علاوه بر اینکه حالت تیره موهای شما را حفظ می‌کند، جلوه‌ای بی‌نظیر به موهای شما می‌بخشد.

رنگ موهای فانتزی نیز همچنان به عنوان ترند در بین رنگ‌ موهای این سال قرار دارند و جرو جدیدترین رنگ مو ۱۴۰۱ به شمار می‌روند. رنگ موهای فانتزی بیشتر برای دختر خانم‌ها و خانم‌های جوان مناسب است وچهره شما را پرانرژی‌تر و شاداب‌تر نشان می‌دهد. برخلاف سال‌های گذشته که رنگ موهای فانتزی بیشتر به صورت هایلایت مو و رگه‌هایی از مو استفاده می‌شد، امسال رنگ کردن تمام موها با رنگ موی فانتزی یا مش پر با رنگ موی فانتزی نیز بسیار ترند شده‌اند. محبوب ترین رنگ مو فانتزی در سال ۱۴۰۱، رنگ‌های آبی، صورتی، قرمز و سبز هستند.

آرایشگاه رویال شاین، بهترین آرایشگاه زنانه شرق تهران، انواع خدمات رنگ مو شامل هایلایت مو، مش مو، بالیاژ، آمبره، سامبره و … را به صورت کاملا تخصصی به شما عزیزان ارائه می‌دهد. شما می‌توانید جدیدترین رنگ مو سال ۱۴۰۱ را در سالن زیبایی رویال شاین تجربه کنید.

اگر می‌خواهید رنگ با جدیدترین رنگ مو در سال ۱۴۰۱ آشنا شوید، پشنهاد می‌کنیم در ادامه این نوشته با ما همراه باشید:

جدیدترین رنگ مو سال ۱۴۰۱

امسال نیز همانند سال‌های گذشته، رنگ موهای هایلایت و روشن به عنوان جدیدترین رنگ مو سال ۱۴۰۱ و ترند جهانی انتخاب شده‌اند؛ با این تفاوت که هایلایت سال ۱۴۰۱ معمولا روی زمینه تیره‌تر و مشکی انجام می‌شود؛ پس اگر می‌خواهید یک تغییر اساسی در رنگ موهای خود به وجود آورید و به‌روز باشید، پیشنهاد ما به شما هایلایت روی زمینه تیره است. علاوه بر این، رنگ موهای قهوه‌ای نیز دوباره به جمع ترندهای رنگ مو این ماه بازگشته‌اند؛ همچنین رنگ موهای فانتزی، پای ثابت جدیدترین رنگ مو سال ۱۴۰۱ هستند.

بلوند و رنگ موی روشن

هایلایت‌های بلوند و بسیار روشن، یکی از جدیدترین ترند رنگ مو ۱۴۰۱ است. همچنان تکنیک‌های بالیاژ و سامبره در سال ۱۴۰۱ یک نیز طرفداران بسیار زیادی دارد و نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. مش‌های روشن نیز در سال ۱۴۰۱ به جمع ترندهای رنگ مو بازگشته‌اند. یکی از نکات مهم در مورد جدیدترین رنگ مو ۱۴۰۱ این است که هایلایت مو عموما روی زمینه مشکی و تیره انجام می‌شود؛ پس اگر می‌خواهید به روز باشید و تغییر اساسی در ظاهر خود ایجاد کنید، هایلایت روی زمینه تیره را فراموش نکنید.

جدیدترین رنگ مو روشن سال ۱۴۰۱ شامل هایلایت های بلوند، استخوانی و یخی می‌باشد. برای اجرای این رنگ موها، ابتدا باید به کمک پودر دکلره رنگ موهای خود را به پای سفر برسانید. از آن جایی که استفاده از پودر دکلره به مهارت تخصصی نیاز دارد و در صورت نداشتن تجربه کافی، ممکن است که موهای شما آسیب ببیند و بسوزد؛ پس توصیه ما به شما این است که اگر قصد بلوند کردن موهای خود را دارید و می‌خواهید از جدیدترین رنگ موهای ۱۴۰۱ استفاده کنید، برای انجام این کار حتما به یک سالن زیبایی حرفه‌ای که خدمات رنگ مو را به صورت تخصصی ارائه می‌دهد مراجعه کنید.

جدیدترین رنگ مو ۱۴۰۱
از آن جایی که برای رنگ کردن موها از مواد و رنگ‌های شیمیایی، به خصوص دکلره، استفاده می‌شود، بسیار مهم است که رنگ مو خود را به یک سالن زیبایی و آرایشگاه تخصصی بسپارید تا کار رنگ موهای شما به بهترین شکل ممکن پیش برود و از نتیجه نهایی راضی باشید. همچنین خدمات رنگ مو در آرایشگاه و زیر نظر بهترین متخصصان این زمینه باعث می‌شود که هنگام رنگ کردن هیچ آسیبی به موهای شما وارد نشود.

رنگ قهوه‌ای و قرمز تیره

یکی دیگر از ترندهای رنگ مو سال ۱۴۰۱، رنگ‌های قهوه‌ای و قرمز تیره است. این رنگ‌ها محبوبیت بسیار زیادی در بین خانم‌ها پیدا کرده‌ است و گزینه مناسبی برای رنگ موی شما خواهد بود؛ خصوصا اگر بخواهید یک رنگ مو ساده‌تر برای موهای خود انتخاب کنید. یکی دیگر از ترندهای رنگ مو ۱۴۰۱، رنگ موی مسی است. این رنگ نیز این سال‌ها محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. شما می‌توانید رنگ مسی را روی تمام سطح موهای خود یا روی زمینه قهوه‌ای و تیره به صورت بالیاژ ایجاد کنید.

با این حال، زمانی که یک آرایشگر ماهر و متخصص کنار شما باشد، انتخاب رنگ مو آسان‌تر می‌شود. یکی از راهکارهایی که آرایشگر برای انتخاب رنگ مو از آن استفاده می‌کند، تشخیص رنگ و تناژ پوست شماست. هماهنگ کردن رنگ مو با رنگ و تناژ پوست یکی از منطقی‌ترین و اصولی‌ترین روش‌ها برای انتخاب رنگ مو است. یک آرایشگر باتجربه به خوبی رنگ و تناژ پوست شما را تشخیص داده و با توجه به آن‌ها، بهترین رنگ مو را به شما پیشنهاد می‌دهد.

رنگ مو فانتزی

رنگ مو فانتزی یکی دیگر از ترندهای رنگ مو ۱۴۰۱ است. همچنان رنگ موهای فانتزی مثل رنگ قرمز، آبی، سبز، صورتی و … بین خانم‌های جوان محبوبیت بسیار زیادی دارد و با استقبال زیادی نیز بین بازیگران و سلبریتی‌ها مواجه شده است.

اگر در گذشته این رنگ موها به صورت هایلایت و مکمل روی زمینه رنگ اصلی مو استفاده می‌شد؛ اما یکی از ترندهای امسال، رنگ کردن تمام مو با رنگ‌های فانتزی است. در این بین، رنگ صورتی طرفداران بسیار زیادی دارد و در کنار رنگ استخوانی، ترکیب فوق‌العاده‌ای را ایجاد می‌کند.

بازگشت به وب نوشته‌ها