انواع کوپ ژورنالی برای عید 1401 + کوپ مو در شرق تهران

بازگشت به وب نوشته‌ها
انواع کوپ ژورنالی

انواع کوپ ژورنالی برای عید 1401 + کوپ مو در شرق تهران

قطعا برای شما هم پیش آمده که با دیدن یک عکس در اینستاگرام یا پینترست بخواهید همان مدل مو را روی موهای خود اجرا کنید؛ اما چگونه می‌توان از روی یک عکس، مدل موی مورد نظر را روی موهای خود پیاده کنید. امروزه تنوع مدل موهای کوتاه و بلند بسیار زیاد شده است و شما می‌توانید انواع مدل مو و کوپ‌ ژورنالی را روی موهای خود ایجاد کنید.

کوتاهی مو یکی از بهترین روش‌ها برای ایجاد تنوع در چهره و موها است. این روش بسیار سریع بوده و می‌تواند چهره و استایل شما را به طور کلی تغییر دهد. همچنین ریسک این روش نسبت به رنگ و دکلره مو بسیار پایین‌تر بوده و آسیبی به موهای شما وارد نمی‌کند؛ تنها کافیست که یک کوپ کار حرفه‌ای پیدا کنید و موهای خود را به دست او بسپارید تا مدلی که دوست دارید و به چهره شما می‌آید را روی موهای شما اجرا کند.

هرساله انواع کوپ ژورنالی تغییر می‌کند و مدل‌های متفاوتی پرطرفدار می‌شوند. امسال نیز از این قاعده مستثنا نیست و با نزدیک شدن به عید ۱۴۰۱، تقاضا برای انواع کوپ ژورنالی در آرایشگاه‌ها زیاد شده است. اگر شما هم می‌خواهید با انواع کوپ ژورنالی برای عید ۱۴۰۱ آشنا شوید و بهترین مدل های کوپ ژورنالی را بشناسید، در ادامه این نوشته با ما همراه باشید.

سالن زیبایی رویال شاین، بهتری آرایشگاه زنانه در شرق تهران، انواع خدمات مو، به خصوص کوپ ژورنالی، را به شما عزیزان ارائه می‌دهد. شما می‌توانید در سالن زیبایی رویال شاین، انواع کوپ ژورنالی را زیر نظر بهترین آرایشگران و کوپ کاران حرفه‌ای روی موهای خود اجرا کنید. آرایشگران حرفه‌ای ما در آرایشگاه زنانه رویال شاین، بهترین کوپ ژورنالی را با توجه به مدل صورت و چهره‌تان به شما پیشنهاد می‌دهند و با مشورت کوپ کاران حرفه‌ای ما، می‌توانید بهترین مدل کوپ ژورنالی را انتخاب کنید.

کوپ ژورنالی چیست؟

کوپ ژورنالی یا کوتاهی مو ژورنالی یک سبک از کوتاهی مو است که در آن آرایشگر از روی تصویر و عکس مدل، موی شما را مطابق با ان کوتاه می‌کند. معمولا از اصطلاح کوپ ژورنالی برای کوتاهی موهای به روز‌تر و جدید‌تر استفاده می‌شود.

قطعا برای شما هم پیش آمده که با دیدن عکس مدل یا بازیگری بخواهید مدل موهای خود را به شکل او در بیاورید. در چنین شرایطی می‌توانید از کوپ ژورنالی استفاده کنید و با مراجعه به یک آرایشگر و کوپ کار حرفه‌ای، می‌توانید مدل موی مورد نظر را روی موهای خود اجرا کنید.

کوتاهی مو از روی تصویر و مطابق با آن کار بسیار دشواری است و حتما باید این کار را به یک متخصص و کوپ کار حرفه‌ای بسپارید. بسیاری از افراد اقدام به انجام این کار در خانه یا زیر نظر آرایشگران غیرحرفه‌ای می‌کنند؛ با خیال اینکه یک کوتاهی ساده است. اما زمانی که نتیجه نهایی را مشاهده می‌کنند، متوجه می‌شوند که هیچ شباهتی به مدل موی دلخواه آن‌ها ندارد.

برای انجام کوپ ژورنالی روی موهایتان، حتما به سراغ آرایشگران حرفه‌ای بروید و این کار را به هیچ عنوان در خانه انجام ندهید. کوپ کار حرفه‌ای علاوه بر اینکه می‌تواند مدل مورد نظر شما را به‌خوبی و مطابق عکس روی موهای شما اجرا کند، با تخصص و مهارت بالایی که در زمینه شناخت انواع چهره‌ها دارد و می‌تواند مدل‌هایی را به شما پیشنهاد دهد که به چهره شما بیشتر بیاید.

کوپ ژورنالی
بافت مو از گذشته به عنوان یکی از پرطرفدارترین مدل‌های مو بوده است. همچنان نیز بافت مو طرفداران بسیار زیادی دارد و هرساله یکی از بافت‌ها به عنوان مد سال معرفی می‌شود. تنوع مدل‌های بافت ژورنالی بسیار زیاد است. از بافت ساده گرفته تا بافت‌ آفریقایی که فرصت زیادی لازم است.

انواع کوپ ژورنالی برای عید ۱۴۰۱

یکی از ترندهای امسال برای مدل مو، کوپ‌ ژورنالی می‌باشد. امسال نیز همانند سال‌های گذشته،  کوپ ژورنالی کوتاه و بلند ترند است و شما می‌توانید مطابق با سلیقه و فرم صورت خود، مدل کوپ ژورنالی را انتخاب کنید.

کوپ ژورنالی کوتاه و صاف

یکی از کوپ ژورنالی پرطرفدار در سال ۱۴۰۱، کوپ ژورنالی کوتاه است. این مدل برای موهای کوتاه اجرا می‌شود و برای موهای کم پشت بسیار مناسب است. با کوپ ژورنالی کوتاه و صاف، شما می‌تواند تنها با کمک یک شانه گرد و بزرگ و سشوار، به‌راحتی موهای خود را حالت دهید. کوپ ژورنالی کوتاه باعث می‌شود که موهای شما پرپشت‌تر دیده شود و ظاهری زیباتر به موهای شما می‌بخشد.

کوپ ژورنالی بلند

یکی دیگر از انواع کوپ ژورنالی، کوپ ژورنالی بلند است. این مدل از کوپ ژورنالی، برای افرادی مناسب است که دوست دارند موهای بلندی داشته باشند و می‌خواهند موهایشان حالت زیبایی داشته و به‌راحتی بتوانند آن را مرتب کنند. تنوع کوپ ژورنالی بلند بسیار زیاد است. برخی از مدل‌های کوپ ژورنالی بلند، قسمت جلوی موها کمی کوتاه‌تر می‌شود تا مو بهتر حالت بگیرد؛ اما در بسیاری از موارد نیز، موها همگی یک اندازه هستند. یکی از مدل‌های محبوب بین کوپ ژورنالی بلند، موهای خورد و لایه لایه است. با این کار، علاوه بر کم کردن حجم موها، زیبایی خاصی نیز به موها می‌بخشید.

کوپ ژورنالی پیکسلی

این مدل از کوپ ژورنالی یکی از پرطرفدارترین کوپ ژورنالی بین جوانان است و حالتی امروزی و فشن دارد. در این مدل از کوپ ژورنالی، موها به صورت نامنظم کوتاه می‌شوند و یک طرف موها، کوتاه‌تر از طرف دیگر است و به صورت کج روی صورت قرار می‌گیرد. فرق کج برای آن دسته از افرادی که موهای کم پشتی دارند بسیار مناسب است و می‌توانند از کوپ ژورنالی پیکسلی استفاده کنند.

کوپ ژورنالی پیکسلی تراشیده

این مدل کوپ ژورنالی یکی از جدید‌ترین و ریسک‌پذیرترین مدل کوپ ژورنالی است که می‌توانید روی موهای خود اجرا کنید و طرفداران خاص خود را دارد. اگر شما هم به دنبال جدید‌ترین مدل مو هستید و اهل ریسکید، این مدل می‌تواند برای شما مناسب باشد. با حالت فشنی که به استایل شما می‌بخشد، برای آن دسته از خانم‌هایی که به دنبال ایجاد تغییر اساسی در استایل خود هستند بسیار مناسب است.

کوپ ژورنالی پیکسلی تراشیده شباهت بسیار زیادی به کوپ ژورنالی پیکسلی دارد با این تفاوت که موهای یک قسمت از سر، کاملا تراشیده می‌شود. اگرچه مدل کوپ ژورنالی پیکسلی تراشیده را می‌توانید برای موهای بلند هم به کار ببرید، اما اجرای این مدل روی موهای کوتاه بسیار زیباتر است.

اگر شما هم می‌خواهید در عین کم کردن حجم موهایتان، بلندی آن‌ها را حفظ کنید، پیشنهاد ما پیتاژ مو است. با استفاده از پیتاژ مو، هیچ ردی از قیچی روی موهای شما باقی نمی‌ماند.

بهترین مرکز کوپ مو در شرق تهران

کوپ مو ژورنالی باید زیر نظر متخصصان این حرفه و کوپ کاران حرفه‌ای انجام شود تا نتیجه مورد انتظار شما روی موها اجرا شود. برای انجام کوپ ژورنالی، حتما به سراغ سالن زیبایی بروید و این کار را زیر نظر متخصصان این حوزه انجام دهید.

سالن زیبایی رویال شاین، بهترین آرایشگاه زنانه شرق تهران، انواع کوپ ژورنالی را در محیطی حرفه‌ای و زیر نظر کوپ کاران متخصص ارائه می‌دهد. شما می‌توانید کوپ ژورنالی مورد نظر خود در سالن زیبایی رویال شاین، روی موهایتان اجرا کنید.

بازگشت به وب نوشته‌ها