موخوره گیری در آرایشگاه نبات

بازگشت به وب نوشته‌ها

موخوره گیری در آرایشگاه نبات

یکی از مشکلاتی که این روزها بسیاری از خانم‌ها، به خصوص خانم‌ها با موهای بلند با آن درگیر هستند و بسیار آن‌ها را آزار می‌دهد، موخوره مو است. موخوره مو می‌تواند موهای زیبا و سالم شما را از بین ببرد و در نهایت شما با انبوهی از موهای شکننده و خشک مواجه می‌شوید؛ از این رو بسیار مهم است که به فکر یک راه حل مناسب برای از بین بردن موخوره مو باشید.

موخوره مو در اغلب موارد به دلیل خشکی بیش از حد مو و تغذیه نامناسب موها به وجود می‌آید؛ از همین رو، بسیار مهم است که خیلی زود برای رفع و درمان موخوره موها اقدام کنید و به فکر یک چاره برای از بین بردن موخوره موها و موخوره گیری باشید.

در گذشته، یکی از کارهایی که برای از بین بردن موخوره موها استفاده می‌شد، کوتاه کردن مو بود. در این روش، چند سانتی‌متر از پایین موها، تا محلی که موخوره وجود دارد، کوتاه می‌شود و موخوره موها کاملا از بین می‌رود. اگرچه این روش موخوره موها را به طور کامل از بین می‌برد و موخوره گیری کامل انجام می‌شود، اما برای آن دسته از خانم‌هایی که علاقه به موهای بلند دارند اصلا مناسب نیست؛ زیرا هر بار باید بخشی از موهای خود را کوتاه کنند. از طرف دیگر، در صورت عدم مراقبت صحیح از موها و تغذیه مناسب موها، خیلی زود موخوره‌ها باز می‌گردند.

امروزه روش‌های مختلفی برای موخوره گیری وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهد بدون کوتاهی مو، موخوره‌ها را به طور کامل از بین ببرید. موخوره گیری یکی از خدماتی است که این روزها بسیاری از آرایشگاه‌ها به مشتریان خود ارائه می‌دهند؛ پس اگر موهای بلندی دارید که دچار موخوره شده است، دیگر لازم نیست نگران کوتاه کردن موهای خود باشید و با روش های موخوره گیری خیلی راحت و سریع می‌توانید از شر موخوره موهای خود راحت شوید.

البته توجه داشته باشید که موخوره گیری به این معنا نیست که موخوره‌ها دیگر هیچوقت باز نمی‌گردند؛ بلکه در صورتی که مراقب از موهای خود را به‌خوبی انجام ندهید، خیلی زود سر و کله موخوره‌ها دوباره پیدا می‌شود. پس بهتر است که بعد از انجام موخوره گیری، به سراغ روش‌های مراقبتی از موهای خود بروید تا دیگر دچار موخوره نشوید.

در این نوشته از وبلاگ سالن زیبایی رویال شاین، بهترین آرایشگاه شرق تهران، می‌خواهیم به سراغ معرفی انواع روش های موخوره گیری برویم و این روش‌ها را بررسی کنیم. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که با موخوره موها درگیر هستید و نمی‌دانید از چه روشی برای موخوره گیری استفاده کنید، این نوشته مخصوص شماست.

سالن زیبایی رویال شاین، بهترین سالن زیبایی شرق تهران، انواع روش های موخوره گیری را به صورت کاملا حرفه‌ای و زیر نظر بهترین متخصصان این حوزه به شما عزیزان ارائه می‌دهد. شما می‌توانید از طریق لینک زیر برای موخوره گیری در آرایشگاه رویال شاین وقت بگیرید.

موخوره چیست؟

پیش از آن که به سراغ معرفی روش های موخوره گیری برویم، بهتر است که کمی با موخوره آشنا شویم. موخوره به حالتی گفته می‌شود که انتهای موها دو یا چند شاخه می‌شود و موها نازک‌تر می‌شوند و به مرور زمان شکننده می‌شود. اگر موخوره رفع نشود، خیلی زود به قسمت‌های بالاتر موها می‌رسد و موها را به طور کامل شکننده و ضعیف می‌کند؛ از این رو بسیار مهم است که به فکر یک راه حل برای رفع موخوره باشید.

روش های موخوره گیری از گذشته تا کنون تغییرات زیادی داشته است. در گذشته، بیشتر برای رهایی از موخوره مو، موها را کوتاه می‌کردند. این روش، اگرچه باعث از بین رفتن کامل موخوره مو می‌شد، اما شما ناچار بودید که موهای خود را کوتاه کنید و این موضوع برای طرفداران موهای بلند خیلی خوشایند نبود؛ اما امروزه روش‌های گوناگونی برای موخوره گیری وجود دارد که به شما کمک می‌کند بدون کوتاه کردن موها، تمام موخوره‌های مو را از بین ببرید.

چرا موهای بلند بیشتر دچار موخوره می‌شود؟

موخوره در بیشتر مواقع به دلیل خشکی موها و تغذیه نامناسب مو رخ می‌دهد و از آن جایی که تغذیه انتهای مو سخت‌تر است، موها در ناحیه انتهایی دچار شکنندگی و چند شاخه شدن می‌شود. از آن جایی تغذیه موهای بلند بسیار سخت‌تر است و مواد معدنی و مغذی مورد نیاز مو به قسمت‌های انتهایی کمتر می‌رسد موهای بلند خیلی بیشتر از موهای کوتاه دچار موخوره می‌شوند. از طرف دیگر، نگهداری از موهای بلند سخت‌تر است و ممکن است که تماس آن با اطراف و ایجاد الکتریسیته ساکن بیشتر باشد و همین موضوع می‌تواند روی خشکی انتهای مو و موخوره تاثیرگذار باشد.

روش های موخوره گیری در سالن زیبایی رویال شاین

ما در سالن زیبایی رویال شاین روش‌های مختلفی برای موخوره گیری به شما عزیزان ارائه می‌دهیم و شما می‌توانید با توجه به جنس موها و شرایط موخوره موهای خود، یکی از این روش‌ها را انتخاب کنید. آرایشگران ماهر و حرفه‌ای ما نیز در انتخاب بهترین و مناسب‌ترین روش به شما عزیزان کمک می‌کنند.

موخوره گیری با دستگاه

یکی از روش‌های موخوره گیری در آرایشگاه رویال شاین، موخوره گیری با دستگاه است. در این روش، از یک دستگاه مخصوص استفاده می‌شود که باعث جدا شدن قسمت‌های چند شاخه مو می‌شود و موخوره موها را از این طریق از بین می‌برد. مزیت موخوره گیری با دستگاه این است که این روش بسیار سریع است و می‌توانید در مدت زمان کوتاهی موخوره گیری را انجام دهد. اما یکی از مشکلاتی که بیشتر افراد از موخوره گیری با دستگاه می‌گویند، خشک‌شدن، نازک شدن و شکننده شدن موها بعد از موخوره گیری با دستگاه است که در آینده باعث تشدید موخوره‌ موها می‌شود.

موخوره گیری

موخوره گیری با قیچی و پیچاندن مو

یکی از روش‌های متداول موخوره گیری، موخوره گیری با قیچی و پیچاندن مو است. در این روش، موها به چند قسمت تقسیم می‌شوند؛ هرچه قسمت‌ها کوچک‌تر باشند، موخوره گیری بهتر است. سپس با پیچاندن موها، شاخه‌های بیرون زده به آرامی با قیچی جدا می‌شوند.

 

موخوره گیری به روش روسی

یکی از بهترین روش های موخوره گیری، موخوره گیری با قیچی به روش روسی است. در این روش، که نیاز به مهارت بالایی دارد، موها به شیوه‌ای خاص در دست قرار می‌گیرد و قیچی از روی آن عبور کرده و موخوره‌ ها را جدا می‌کند.

موخوره گیری به روش روسی یک روش کاملا تخصصی و حرفه‌ای است و برای انجام آن حتما باید به سراغ یک آرایشگر حرفه‌ای و ماهر بروید تا این کار را با مهارت بالا و سر حوصله برای شما انجام دهد.

موخوره گیری با قیچی

موخوره گیری با قیچی به سبک روسی یکی از روش‌های بسیار کاربردی برای از بین بردن موخوره مو است. در این روش، سعی می‌شود تا با حرکت قیچی روی موها، قسمت‌های شاخه شاخه شده مو و موخوره‌‌ها جدا شود. موخوره گیری با قیچی یکی از بهترین روش‌هایی است که می‌توانید برای از بین بردن موخوره موهایتان به کار ببرید و دیگر نیازی نیست که طول موهای خود را کاهش دهید.

بازگشت به وب نوشته‌ها