بهترین روش اکستنشن مو + اکستنشن مو در شرق تهران

بازگشت به وب نوشته‌ها
اکستنشن مو

بهترین روش اکستنشن مو + اکستنشن مو در شرق تهران

اکستنشن مو یکی از بهترین روش‌های پر پشت کردن و بلند کردن موها است. اگر شما هم موهای کم پشتی دارید، یا موهای خود را کوتاه کرده‌اید و برای تنوع یا حضور در مهمانی، می‌خواهید موهای بلند و پرپشتی داشته باشید، اکستنشن مو بهترین گزینه و سریع‌ترین گزینه برای بلند کردن و پر پشت کردن موهای شما خواهد بود.

در روش اکستنشن مو، دسته‌ای از موهای طبیعی یا مطنوعی، با روش‌های مختلفی لابه‌لای موهای شما قرار می‌گیرند. هرچه کار اکستنشن کار شما حرفه‌ای‌تر باشد، این دسته موها را ماهرانه‌تر لابه‌لای موهای شما قرار می‌دهد و تشخیص موهای اکستنشن از موهای واقعی شما بسیار سخت می‌شود. در بسیاری از موارد، حتی آنقدر اکستنشن طبیعی است که هیچ کس متوجه اکستنشن مو های شما نخواهد شد.

برای انجام اکستنشن مو، روش‌های مختلفی وجود دارد که هر کدام شرایط و مزایای خاص خود را دارند. قبل از انجام اکستنشن مو، بهتر است که با آرایشگر و اکستنشن کار خود صحبت کنید و با توجه به مدلی که می‌خواهید و نوع موها، اکستنشن‌ کار بهترن روش اکستنشن مو را برای شما انتخاب خواهد کرد و مطابق آن عمل می‌کند.

شما می‌توانید موهای اکستنشن مو را همرنگ موهای خود انتخاب کنید و آن‌ها را لابه‌لای موهای خود نصب کنید؛‌ همچنین می‌توانید یک رنگ کاملا متفاوت و بلوند انتخاب کنید و با نصب موهای اکستنشن، حالت هایلایت و مش به موهای خود بدهید.

یکی از ویژگی‌های بسیار مثبت اکستنشن این است که اگر از موهای مناسب اکستنشن و روش اکستنشن مناسب استفاده شود، می‌توانید تا مدت زمان نسبتا طولانی آن را روی موهای خود نگه دارید و حتی با آن به حمام و استخر بروید. اکستنشن جزو روش‌های نیمه‌ دائم به حساب می‌آید و تا چندین ماه نیز روی موهای شما باقی می‌ماند.

برخلاف استفاده از کلاه‌گیس‌ها، اکستنش مو بسیار سبک است و به راحتی در لابه‌لای موهای شما قرار می‌گیرد و اصلا حس آزار دهنده‌ای برای شما نخواهد داشت‌؛ فقط برای آن که آسیبی به موهای شما وارد نشود، توصیه می‌شود که از حجم و طول مناسب اکستنشن مو استفاده کنید. اگر حجم موهای اکستنشن بسیار زیاد باشد یا طول آن خیلی بلند باشد، باعث فشار بیش از حد به پوست سر شما و ریشه موهای شما می‌شود و همین موضوع، ریزش مو و کم پشت شدن موها را برای شما به دنبال خواهد داشت. بهترین طول اکستنشن مو برای خانم‌های با قد متوسط و بلند ۲۲ سانت است تا فشار اضافه به سطح سر وارد نکند.

اگرچه تصور می‌شود که با خرید موی اکستنشن، می‌توانید این کار را خیلی راحت در خانه انجام دهید، اما باید گفت که اکستنشن مو یک کار کاملا حرفه‌ای است و برای نصب اکستنشن مو حتما باید به یک آرایشگاه یا مرکز اکستنشن حرفه‌ای مراجعه کنید و این کار را زیر نظر یک متخصص انجام دهید. شما می‌توانید انواع روش اکستنشن مو را در سالن زیبایی رویال شاین، بهترین آرایشگاه زنانه شرق تهران، تجربه کنید. ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که بهترین مرکز اکستنشن مو در شرق تهران هستیم و شما می‌توانید با خیالی آسوده، اکستنشن موهای خود را به ما بسپارید.

اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن مو به روش‌هایی گفته می‌شود که موهای اضافه‌کردنی و خاصی را در لابه‌لای موها قرار می‌دهند تا موها بلند‌تر و پر حجم‌تر از حالت واقعی به نظر برسند. موهای اکستنشن مو می‌توانند مصنوعی یا طبیعی باشند. موهای مصنوعی اکستنشن مو قطعا ارزان‌تر و مقرون‌ به صرفه‌تر هستند؛ با این حال، طبیعتا حالت طبیعی و براق نخواهند داشت. اکستنشن مو طبیعی، همانطور که از نام آن مشخص است، از موی طبیعی ساخته می‌شود. در اصل، بسیاری از آرایشگران و سالن‌های زیبایی، موهای کوتاهی سالم و مناسب مشتریان خود را برای اکستنشن مو جدا کرده و از این طریق، اکستنشن مو طبیعی درست می‌کنند.

اکستنشن مو

انواع روش اکستنشن مو

برای نصب اکستنشن مو روی سر روش‌های مختلفی وجود دارد که به کمک آن می‌توانید موهای اکستنشن را خیلی راحت و زیبا روی سر خود و لابه‌لای موهای دیگر خود متصل کنید. از جمله روش اکستنشن مو عبارتند از:

اکستنشن مو

چسب کراتین

یکی از متداول‌ترین روش اکستنشن مو، استفاده از چسب کراتین است. در این روش، مقداری از چسب مخصوص در قسمت نزدیک به ریشه موها گذاشته می‌شود و موی اکستنشن روی آن قرار می‌گیرد و به وسیله گیره مو با حرارت، به هم چسبیده می‌شود.

اکستنشن مو به کمک رینگ

این روش معمولا برای آن دسته از افرادی که موهای پرپشتی دارند، استفاده می‌شود. در این روش، قسمتی از موهای سر از رینگ رد می‌شود و سپس اکستنشن مو از وسط رینگ عبور کرده و کشده می‌شود؛ از این طریق، اکستنشن مو به موی طبیعی فرد متصل می‌شود. در صورتی که از روش اکستنش مو رینگ برای موهای کم پشت استفاده کنید، محل اکستنشن و رینگ پس از اتمام کار کاملا مشخص خواهد بود و حالتی مصنوعی به اکستنشن مو شما می‌بخشد.

اکستنشن مو کلیپسی

یکی از بهترین روش اکستنشن مو که می‌توانید خیلی سریع و راحت ان را انجام دهید، اکستنشن مو کلیپسی است. در این روش، لاین موهای اکستنشن روی یک کلیپس مخصوص قرار می‌گیرد و شما می‌توانید به راحتی آن را لابه‌لای موهای خود نصب کنید و خیلی راحت جدا کنید.

مش مو و هایلایت مو دو تکنیک بسیار کاربردی و پرطرفدار برای رنگ کردن موها به شمار می‌روند که این روزها، محبوبیت بسیار زیادی در بین خانم‌ها دارند. اگر به دنبال یک تغییر اساسی در چهره خود هستید، می‌توانید مش مو یا هایلایت مو را انتخاب کنید.

شستشو موی اکستنشن

شما می‌توانید با اکستنشن مو به حمام بروید و آن را شست‌وشو دهید؛ تنها باید توجه کنید که شستشو موی اکستنشن به آرامی و از بالا به پایین انجام شود و نباید حرکات مالشی یا رفت و برگشتی هنگام شستشو موها داشته باشید. قبل از شستشو اکستنشن مو، آن را به ‌آرامی شانه بزنید تا گر گره‌ای دارد جدا شود. همچنین پس از استحمام، از نرم‌کننده‌های مو و سرم مو استفاده کنید تا مو اکستنشن حالت خود را از دست ندهند. برای خشک کردن اکستنشن مو نیز بهتر است که از حوله استفاده کنید؛ اما توجه داشته باشید که موها را باید به آرامی لای حوله بپیچید و از حرکت دادن حوله خودداری کنید. با رعایت این نکات، اکستنشن مو مدت زمان طولانی‌تری روی موهای شما باقی خواهد ماند و نیاز به ترمیم اکستنشن نخواهید داشت.

اکستنشن مو

چگونه موی اکستنشن را جدا کنیم؟

تنها اکستنشنی که می‌توانید آن را به‌راحتی و بدون دردسر در خانه جدا کنید، اکستنشن کلیپسی است. معمولا اکستنشن کلیپسی دوام بسیار کمتری دارد و برای تنها یک یا چند شب مورد استفاده قرار می‌گیرد. اکستنشن کلیپسی را می‌توانید خیلی راحت جدا کنید؛ اما اگر سایر روش اکستنشن مو استفاده کرده‌اید، برای جدا کردن اکستنشن حتما باید به آرایشگاه و اکستنشن کار خود مراجعه کنید تا به موها و پوست سر خود آسیبی وارد نکنید.

بازگشت به وب نوشته‌ها