کوتاهی مو در شرق تهران

بازگشت به وب نوشته‌ها

کوتاهی مو در شرق تهران

این روزها طرفداران مدل موهای کوتاه بسیار زیاد شده است و می‌توان گفت که موی کوتاه به یکی از ترند‌های کوتاهی مو، به ویژه در فصل تابستان و فصل‌های گرم تبدیل شده است. امروزه بسیاری از خانم‌ها تمایل دارند تا موهای خود را کوتاه کنند و همین موضوع باعث افزایش مدل‌ها و تنوع کوتاهی مو شده است.

شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود، بهترین مدل کوتاهی مو را برای خود انتخاب کنید؛ اما برای انتخاب بهترین مدل کوتاهی مو که به صورت شما نیز بیاید، تنها سلیقه کافی نیست. اگر به دنبال آن هستید که یک مدل کوتاهی مو بسیار جذاب و زیبا داشته باشید، بهتر است که در انتخاب مدل کوتاهی مو، حتما با یک آرایشگر حرفه‌ای و متخصص صحبت کنید.

آرایشگران ماهر که تجربه و مهارت کافی در این زمینه داشته باشند، می‌دانند که چه مدل کوتاهی مو را متناسب با اجزای صورت شما انتخاب کنند؛ پس بهتر است که پیش از کوتاهی مو، حتما با یک آرایشگر حرفه‌ای و ماهر در این باره صحبت کنید.

ممکن است که شما از مدلی خوشتان بیاید و تصمیم داشته باشید آن را روی موهای خود اجرا کنید؛ اما قرار نیس که آن مدل، روی صورت و چهره شما، دقیقا همان زیبایی را داشته باشد که در تصویر مشاهده می‌کنید. یکی از نکات مهم در کوتاهی مو، انتخاب مدل مو براساس فرم چهره است. فرم چهره شما، بیضی‌شکل بودن یا گرد بودن صورت، لاغر بودن یا پر بودن صورت و … همگی تاثیر بسیار زیادی روی کوتاهی مو دارد؛ از این رو بسیار مهم است که اگر قصد کوتاهی مو دارید و می‌خواهید یکی از مدل‌ها را امتحان کنید، حتما به این موضوع که آیا مدل کوتاهی مو با فرم صورت شما هماهنگ است یا خیر نیز توجه داشته باشید.

امروزه، آرایشگران حرفه‌ای، پیش از آن که مدل کوتاهی مو را اجرا کنند، حتما فرم صورت مشتری خود را بررسی می‌کنیم و براساس آن، مدل‌های کوتاهی مو که به صورت فرد می‌آید را به او پیشنهاد می‌کنند و سعی می‌کنند بهترین و نزدیک‌ترین مدل به سلیقه فرد را پیدا کنند.

مشاوره پیش از کوتاهی مو، از مهم‌ترین نکاتی است که قبل از کوتاه کردن موهای خود باید به آن توجه داشته باشید تا در نهایت از نتیجه نهایی راضی باشید و مدل موهایتان اصطلاحا به شما بیاید. امروزه بسیاری از سالن‌های زیبایی تخصصی که خدمات کوتاهی مو را به صورت حرفه‌ای و تخصصی ارائه می‌دهند، حتما قبل از آن که به سراغ کوتاهی مو بروند، حتما مشاوره پیش از کوتاهی مو را انجام می‌دهند.

اگر شما هم قصد انجام کوتاهی مو را دارید و می‌خواهید یک کوتاهی مو بسیار زیبا داشته باشید که با صورت شما هماهنگ باشد، توصیه می‌کنیم که این کار را حتما زیر نظر یک آرایشگر حرفه‌ای و ماهر که با انواع فرم چهره و تناسب بین فرم چهره و مدل مو آشنا است، دهیم. اگر به دنبال چنین آرایشگر و چنین مرکز تخصصی کوتاهی مو در شرق تهران هستید، ما به شما سالن زیبایی رویال شاین را پیشنهاد می‌کنیم. در این نوشته قصد داریم درباره خدمات کوتاهی مو در شرق تهران و سالن زیبایی رویال شاین صحبت کنیم. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال یک کوتاهی مو حرفه‌ای هستند، پیشنهاد می‌کنیم که در ادامه این نوشته با ما همراه باشید.

سالن زیبایی رویال شاین، بهترین سالن زیبایی شرق تهران، انواع خدمات کوتاهی مو را به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می‌دهد. کوتاهی مو در سالن زیبایی رویال شاین، با حفظ بهداشت و ضدعفونی کردن محیط همراه است. همچنین آرایشگران متخصص ما، مهارت و تجربه بسیار بالایی در اجرا انواع مدل‌های کوتاهی مو و کوپ مو دارند و می‌توانند بهترین کوتاهی مو با توجه به فرم صورت شما را به شما پیشنهاد دهند و روی موهایتان اجرا کنند.

انواع مدل‌های کوتاهی مو و کوپ مو ژورنالی

وقتی صحبت از کوتاهی مو به میان می‌آید، بدون شک ذهن شما به سمت انواع مدل‌های کوتاهی مو ژورنالی کشیده می‌شود. کوپ ژورنالی یا کوتاهی مو ژورنالی یک سبک از کوتاهی مو است که در آن آرایشگر از روی تصویر و عکس مدل، موی شما را مطابق با ان کوتاه می‌کند. معمولا از اصطلاح کوپ ژورنالی برای کوتاهی موهای به روز‌تر و جدید‌تر استفاده می‌شود.

کوتاهی مو ژورنالی مدل باب

یکی از انواع پرطرفدار کوتاهی مو ژورنالی، مدل باب است. در این سبک، قسمت پشت موها کوتاه‌تر از قسمت جلوی آن است. مدل کوتاهی مو باب برای آن دسته از افرادی که می‌خواهند گردن و صورت خود را کشیده‌تر نشان دهند، بسیار مناسب است. در این مدل، موهای پشت گردن کوتاه‌تر از موهای جلو است و به صورت زاویه‌دار، هرچه به سمت جلو صورت نزدیک می‌شویم، قد موها بلندتر می‌شود.

کوتاهی مو گزینه بسیار خوب و مناسبی برای ایجاد تغییر اساسی در استایل شماست. اگر شما هم می‌خواهید این بار در مهمانی‌ها و دورهمی‌ها متفاوت‌تر دیده شوید و دنبال یک تغییر اساسی در چهره خود هستید، کوتاهی مو گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهد بود.

کوتاهی مو ژورنالی مدل پیکسلی

یکی دیگر از انواع کوتاهی مو که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است، مدل پیکسلی است. در کوتاهی مو پیکسلی، موها بسیار کوتاه می‌شوند و سپس به کمک سشوار و براشینگ، حجم داده می‌شود. کوتاهی مو ژورنالی برای آن دسته از افرادی که موهای کم‌پشت دارند بسیار مناسب است.

کوتاهی مو از گذشته تاکنون یکی از محبوب‌ترین تکنیک‌ها برای موها است. تنوع مدل های کوتاهی مو زنانه به قدری بالاست که برای هر سلیقه و مدل مویی، قطعا یک مدل کوتاهی مو زنانه وجود دارد که می‌تواند فرد را راضی کند.

کوپ ژورنالی پیکسلی تراشیده

این مدل کوپ ژورنالی یکی از جدید‌ترین و ریسک‌پذیرترین مدل کوپ ژورنالی است که می‌توانید روی موهای خود اجرا کنید و طرفداران خاص خود را دارد. کوپ ژورنالی پیکسلی تراشیده شباهت بسیار زیادی به کوپ ژورنالی پیکسلی دارد با این تفاوت که موهای یک قسمت از سر، کاملا تراشیده می‌شود. اگرچه مدل کوپ ژورنالی پیکسلی تراشیده را می‌توانید برای موهای بلند هم به کار ببرید، اما اجرای این مدل روی موهای کوتاه بسیار زیباتر است.

اگر موهای فری دارید و می‌خواهید شادابی و زیبایی موهای خود را حفظ کنید، بهتر است هر سه تا چهار ماه یک بار برای کوتاهی موهایتان اقدام کنید. البته باید توجه کرد که این بازه زمانی ثابت نیست و گاهی اوقات ممکن است به دلیل آسیب‌های وارد شده به مو تغییر کرده و کوتاه‌تر شود. وقتی صحبت از کوتاهی موی فر می‌شود، مهارت و تجربه آرایشگر حرف اول را می‌زند. کوتاه کردن موهای صاف نیاز به تمرکز و دقت دارد، در حالی برای کوتاهی موی فر باید تکنیک‌های متفاوتی در نظر گرفته شود.

بازگشت به وب نوشته‌ها