مرکز ماساژ شرق تهران | انواع ماساژ در سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه نبات

خدمات ماساژ

عملکرد درمانی ماساژ، کسب آسایش و آرامش روحی یا جسمی و رفع خستگی و گرفتگی عضلات از اصلی‌ترین و مهم‌ترین دلایلی هستند که افراد به سراغ دریافت خدمت ماساژ از ماساژورها می‌روند. ماساژ که قدمتی چند هزار ساله دارد از دیرباز تا کنون طرفداران زیادی داشته است که به خواص و معجزات آن ایمان دارند. آن‌ها باور دارند که ماساژ می‌تواند خستگی عضلاتشان را رفع کند، در درمان دردهای عضلانی مفید باشد، گردش خون بدن را بهبود بخشد، از خشک شدن بدن جلوگیری کند و استرس افراد را کاهش دهد.

خدمات ماساژ در آرایشگاه اینترنتی و سالن زیبایی رویال شاین

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به معجزات درمانی ماساژ باور دارید یا دوست دارید که از ماساژ برای رفع خستگی بهره ببرید، همکاران حرفه‌ای و متخصص ما در رویال شاین آماده هستند تا انواع ماساژ را به شما ارائه دهند. سالن آرایشی و آرایشگاه اینترنتی رویال شاین آماده است تا ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از بهترین متدهای روز دنیا، خدمت ماساژ را در سالن آرایشی یا با اعزام آرایشگر به منزل به شما عزیزان ارائه دهد.

برای تعیین وقت ماساژ و مراجعه حضوری به سالن آرایشی رویال شاین می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی که در لینک زیر آورده شده است، اقدام کنید:

در حقیقت دیگر آن دوران که برای دریافت خدمات آرایشی حتماً باید به سالن‌های زیبایی مراجعه می‌کردید، گذشته است. امروزه علاوه بر تعیین وقت و مراجعه حضوری می‌توانید آرایشگر را به منزل خود بیاورید تا به آسانی و با راحتی خیال انواع خدمات زیبایی را دریافت کنید. برای بهره‌مندی از امکان اعزام آرایشگر به منزل، کافی است از طریق وب‌سایت آرایشگاه اینترنتی رویال شاین درخواست خود را ثبت کنید.

فیلتر محصولات یک نتیجه پیدا شد
انتخاب خدمت مورد نظر
انتخاب منطقه مورد نظر
فیلتر انتخاب شده

با توجه به سبک زندگی امروزه و تنش‌ها و استرس‌هایی که وجود دارد، اهمیت ماساژ درمانی دوچندان می‌شود. با ما همراه باشید تا در ادامه از فواید ماساژ برای شما بگوییم.

فواید ماساژ

فواید ماساژ باعث شده این روش درمانی به عنوان یک  اقدام پیشگیری‌کننده برای مشکلات آینده بدن محسوب شود. آنچه در ادامه می‌خوانید تنها گوشه‌ای از مزایای ماساژ درمانی است.

کاهش استرس

بدن در واقع دو سیستم عصبی متفاوت دارد: سیستم عصبی سمپاتیک و سیستم عصبی پاراسمپاتیک. زمانی که شما در شرایط سخت و تنش زا قرار می‌گیرید، سیستم عصبی پاراسمپاتیک با آزاد کردن هورمون‌هایی که ذهن و بدن را آرام می‌کنند، به کاهش اضطراب می‌کند. در طی ماساژ، پاسخ سیستم عصبی پاراسمپاتیک افزایش یافته که همین امر به میزان قابل توجهی استرس را کاهش می‌دهد.

خوابی راحت‌تر با ماساژ

اگر شما هم جزء افرادی هستید که مشکلات خواب کلافه‌تان کرده است، ماساژ درمانی یکی از مؤثرترین راه‌حل‌های پیش روی شماست. تنظیم خواب به فعالیت سیستم عصبی مربوط می‌شود. ماساژ درمانی به نوعی هم‌درد سیستم عصبی محسوب شده و موجب تسلی خاطر آن می‌شود!

علاوه بر این زمانی که ریتم خواب شما منظم می‌شود، سطح انتقال‌دهنده‌های عصبی مربوط به درد کاهش می‌یابد. با کاهش این انتقال‌دهنده‌های عصبی پیام درد کمتر به مغز شما می‌رسد. پس اگر از دردهای مزمن و طاقت‌فرسا رنج می‌برید، از ماساژ غافل نشوید.

مبارزه با خستگی

برخی افراد به دلیل کمبود خواب خسته می‌شوند و گروهی دیگر خستگی را به خاطر عوامل بیولوژیکی تجربه می‌کنند. مهم نیست علت خستگی شما چیست، ماساژ همان چیزی است که برای رفع خستگی به آن نیاز دارید. مطالعات نشانی می‌دهند زنانی که با بیماری سرطان سینه جنگیده اند و آن را شکست داده اند، با ماساژ درمانی توانسته اند زودتر قوای تحلیل رفته خود را بازگردانند.

کمک به بهبود سیستم ایمنی بدن

بدن دارای دو پاسخ ایمنی متفاوت است: Th1 و Th2. زمانی سیستم ایمنی بدنی شما بهترین کارکرد را دارد که این دو پاسخ ایمنی با هم در تعادل باشند و زور یکی به دیگری نچربد. اگر Th2 بیشتر از Th1 باشد، بیماری‌های خودایمنی گریبان‌گیر شما می‌شوند. ماساژ با کاهش درمان هورمون‌های استرس کمک شایانی به حفظ تعادل این دو سیستم می‌کند. به همین دلیل با ماساژ درمانی خطر ابتلا به بیماری‌های خودایمنی مانند آسم، دیابت نوع 1 و ام‌اس کاهش می‌یابد.

بهبود وضعیت بدن

بسیاری از افراد به دلایل مختلفی درد کمر، گردن و عضلات را تجربه می‌کنند. علت اصلی این دردها وضعیت نامناسب بدن است. در حقیقت، درد مزمن کمر که دلیل شماره یک از دست دادن روزهای کاری و دومین علت شایع ناتوانی بدن است، اغلب نتیجه وضعیت نادرست بدن هنگام ایستادن و نشستن است. ماساژ درمانی می‌تواند بدن را در یک راستای مناسب قرار دهد. بهبود وضعیت بدن یکی از جنبه‌های مفید ماساژ درمانی است و از این طریق عضلات گرفته و دردهای مزمن را تسکین می‌دهد.

بهبود و تقویت تمرکز

برای اینکه توجه و تمرکز شما بهبود یابد، باید ضربان قلبتان کاهش پیدا کند. در طول ماساژ گیرنده‌های فشار عصب واگ را تحریک می‌کنند. این عصب طولانی‌ترین عصب مغزی است که در تنظیم فعالیت‌های سیستم پاراسمپاتیک نقش دارد. پیام‌های سیستم عصبی پاراسمپاتیک از طریق عصب واگ به قلب می‌رسند. با تحریک فعالیت عصب واگ در حین ماساژ، سیستم عصبی پاراسمپاتیک هم به جنب و جوش می‌افتد و دستور می‌دهد تا ضربان قلب کاهش یابد و از این طریق به بهبود و تقویت تمرکز کمک می‌کند.