با این مدل مو به استقبال سال ۱۴۰۰ بروید

بازگشت به وب نوشته‌ها

با این مدل مو به استقبال سال ۱۴۰۰ بروید

با شروع سال 1400 یک قرن جدید در انتظار شماست. درست است که به دلیل شیوع ویروس کرونا امسال هم مانند سال پیش رنگ و بوی نوروزهای قبل را ندارد، با این حال حتی تغییرات کوچک هم دل گرم‌کننده خواهند بود. یکی از این تغییرات امتحان کردن یک کوتاهی موی متفاوت است.

اگر برای شروع سال نو به دنبال یک مدل کوتاهی جدید می‌گردید، بهتر است برای این کار برنامه‌ریزی کرده و بی‌گدار به آب نزنید. انتخاب یکی از ترندهای کوتاهی مو در سال 1400 تصمیمی عاقلانه است و با آن می‌توانید تا مدت‌ها زیبایی موهای خود را تضمین کنید. از این رو تصمیم گرفتیم در این مقاله چندین مدل از ترندهای کوتاهی مو در سال 1400 را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با توجه به استایل و سلیقه خود یکی از آن‌ها را برای کوتاهی موهایتان انتخاب کنید.

مدل باب

زمانی که کوتاهی باب برای اولین بار توسط آرایشگر لهستانی در سال 1909 و در فرانسه متولد شد، جامعه را شوکه کرد و از آن زمان به یکی از داغ‌ترین مدل‌های کوتاهی مو تبدیل شده است. این مدل کوتاهی با گذشت یک قرن همچنان جزء ترندهای کوتاهی مو محسوب می‌شود. یکی از دلایل اینکه کوتاهی باب هنوز هم جایگاه خود را حفظ کرده است، تنوع زیاد آن است و به همین علت خود را در میان اکثر سلیقه‌ها جای داده است.

اگر فرم صورت شما بیضی یا قلبی است، مدل باب همان سبک از کوتاهی مو است که کمک می‌کند موهای شما جلوه‌ای چشمگیر به خود بگیرند و در صورتی که صورت‌تان حالت مربعی شکل دارد، باب لایه لایه یکی از بهترین مدل‌های کوتاهی مو برای شماست.

کوتاهی لوب

مدل لوب به نوعی ورژنی از کوتاهی باب محسوب می‌شود؛ با این تفاوت که این مدل کوتاهی نسبت به کوتاهی باب بلندتر است. در سالی که گذشت مدل لوب یکی از کوتاهی‌های پرطرفدار بود و در سال 1400 هم خود را با عنوان یکی از ترندهای کوتاهی مو نشان خواهد داد. زمانی این مدل کوتاهی بیشترین جلوه را خواهد داشت که طول آن تا روی استخوان جناغ سینه باشد.یکی از نکات مثبت کوتاهی لوب این است که نیاز به مراقبت خاصی ندارد و به راحتی می‌توانید با آن دست و پنجه نرم کنید. در صورتی که این مدل کوتاهی توسط آرایشگران کاربلد و باتجربه انجام شود، هیچ نگرانی از رشد موهای خود نخواهید داشت؛ چرا که اگر نتیجه کوتاهی درست از آب دربیاید، بلند شدن موها هیچ تأثیر منفی بر مدل موهای شما نخواهد داشت و زیبایی موهایتان همچنان حفظ خواهد شد.

در سایت ما می‌توانید از سالن آرایشی رویال شاین وقت مراجعه حضوری بگیرید یا اگر ترجیح شما دریافت این خدمت در منزل‌تان است، درخواست خود جهت اعزام آرایشگر به منزل را ثبت نمایید. آرایشگران ما در سالن آرایشی و آرایشگاه اینترنتی رویال شاین آماده اند کوتاهی موهای شما در سالن آرایشی یا خانه‌هایتان انجام دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات کوتاهی مو و رزرو نوبت جهت حضور در آرایشگاه یا اعزام آرایشگر به منزل می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید:

خدمات کوتاهی مو در سالن زیبایی و آرایشگاه اینترنتی رویال شاین

 

کوتاهی مو به سبک گامبی وزیر

سریال گامبی وزیر را دیده اید؟ این سریال طی مدت کوتاهی به یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های نتفلیکس تبدیل شد و طرفداران پروپاقرص زیادی پیدا کرد. به نظر می‌رسد مردم با دیدن این سریال تنها به شطرنج علاقه پیدا نکردند، بلکه انتظار می‌رود بسیاری از خانم‌ها از مدل موی نقش اول سریال الهام گرفته و موهای خود را مانند او کوتاه کنند.طبق مصاحبه‌های انجام شده با طراح گریم این سریال، مشخص شده است که برای طراحی این مدل مو تلاش و تحقیقات فراوانی شده است. سریال گامبی وزیر از کودکی تا جوانی بث، شخصیت اول سریال، را نشان می‌دهد و ظاهر او طی چندین دهه تغییر می‌کند. اما نکته جالب این است که مدل کوتاهی مو همچنان از یک سبک پیروی کرده و شخصیت قوی و منحصربه‌فرد بث در مدل موهای او نمود پیدا می‌کند. پس اگر برای سال 1400 به دنبال یکی از ترندهای کوتاهی مو می‌گردید که ظاهر شما را جسورانه و متفاوت نشان دهد، کوتاهی مو به سبک گامبی وزیر همان چیزی است که به دنبال آن می‌گردید.

کوتاهی یکدست و ساده

دورکاری یکی از موضوعاتی است که با اپیدمی شدن ویروس کرونا گسترش پیدا کرده و انتظار می‌رود که این مسئله در سال آینده هم ادامه پیدا کند. به همین دلیل بسیاری از خانم‌ها اجازه دادند که موهایشان روند طبیعی رشد خود را حفظ کند و مدل موها همچنان ساده باقی بماند. پس جای تعجب نیست که کوتاهی یکدست به عنوان یکی از ترندهای کوتاهی مو در سال 1400 معرفی شود؛ چرا که این مدل مو نیاز به نگهداری و مراقبت چندانی ندارد و دردسرساز نیست. بنابراین این مدل کوتاهی مو می تواند برای ایام دورکاری یک گزینه مناسب باشد.کوتاهی ساده و یکدست خود را با انواع جنس مو وقف می‌دهد. اگر موهای صافی دارید، بهتر است موهای خود را یکدست و تا سرشانه کوتاه کنید تا موهایتان پرپشت‌تر دیده شوند. در صورتی که جنس موهای شما فر است، موهای یکدست و در عین حال بلند یک انتخاب هوشمندانه است.

کوتاهی باب همراه با چتری

همانطور که گفته شد کوتاهی باب یکی از مدل های کلاسیک بوده که همچنان در گروه ترندهای کوتاهی مو جای دارد. از سوی دیگر چتری هم چتری همیشه عضو جدایی‌ناپذیر مدل‌های کوتاهی مو بوده و همیشه با اقتدار جایگاه خود را حفظ کرده است. به همین دلیل پیش بینی می شود ترکیب این دو سبک نتیجه خوبی داشته باشد تا جایی که به عنوان یکی از ترندهای کوتاهی مدل سال 1400 راه خود را ادامه دهد. اگر موهای خود را طبق این متد کوتاه کنید در هر موقعیتی موهای شما زیبا خواهند بود؛ چه موهایتان را آزاد بگذارید و چه با گیره ای کوچک آن را به سمت عقب سر جمع کنید.

بازگشت به وب نوشته‌ها